Lukáš K. Čekání je u konce

Lukáš K. Čekání je u konce
Čekání je u konceBěhem týdne se mi naskytla šance využít 3 dny volna, které jsem se rozhodl věnovat krátké výpravě. K vodě jsem přijel v podvečer po práci. Po nutném vybalení a nachystání potřebných věcí, jsem vyvezl pruty na místo, které se prudce zvedalo z hloubky na 6m. Zde jsem položil své montáže a zakrmil asi 1kg krmného boilies Spice.

Výprava za kapry

Výprava za kapry
V minulém týdnu jsem s Pepů a Milanem vyrazil na více denní výpravu za kapry na jednu soukromou vodu. Předpověď počasí nebyla vůbec příznivá, začátek se nesl v duchu deštivého a chladného počasí což nebylo úplně ideální. I přes nepřízeň počasí se mi první den podařilo ulovit pár slušných kaprů, kde nejtěžší vážil 13 kg. Přes den kapři vůbec nespolupracovali, záběry přicházely většinou v noci. Předposlední noc, kdy se konečně oteplilo, byla na záběry nejplodnější.

Jazero Ecséd.

Jazero Ecséd.
Ahoj! Na pozvání mého kamaráda Attila Erös sme vyrazily na týdení výpravu do Maďarska na jazero Ecséd. Po příjezdu a uvítací pálence jsme nedočkavě vyrazily na vodu zjistit jaké hloubky se před naším lovným místem ukrývá.Po dohodě jsme pruty umístily do hloubky od 4.5m do 12m.Jako krmení jsme používaly partykl, který se skládal z tygřiho

Prodloužený víkend

Prodloužený víkend
Ahoj, vyrazil jsem na prodloužený víkend k vodě, nezačalo to zrovna nejlíp, ze dna to vůbec nešlo, tak jsem musel zkoušet. Když to ze dna vůbec nešlo tak jsem zkusil zjemnit a chytat jen na plovku ananas, ale jenom cca 1 centimetr od dna. Ukazalo se, že to byla správná volba...

Den vítězství.

Den vítězství.
Ahoj o tomto významném svátku jsme se s přítelkyní vydali na 3 denní výpravu na nedaleké jezera. Vzhledem k počasí, kdy hlásili zimu a déšť jsme se kvůli lepšímu komfortu rozhodli pro karavan a to se posléze ukázalo jako výborná volba. Počasí totiž bylo 3 dny jako na houpačce, teplo, zima, déšť a vítr, no prostě vše co si jen umíte představit. K vodě jsem se rozhodl vzít pouze 3 druhy boilies a to mé oblíbené BC12, mastercarp, BC11 spicebomb a BC7 ananas/česnek.

Rybník Dombas Bezměrov

Rybník Dombas Bezměrov
 Ahojte o víkendu jsem vyrazil na 20 hodin k vodě pozlobit místní kapry. Panovalo krásné počasí a tak jsem si mohl rybařinu naplno užít. Sebou jsem si vzal mé dvě oblíbené příchutě, Spice Bomp a Master Carp. Tentokrát jsem zvolil kombinaci 2x20mm obalené v pastě a to vše ponořené do dipu. Jde vidět, že tyto příchutě kaprům opravdu chutnají, záběry na sebe nenechaly dlouho čekat a chvílema jsem nevěděl co dřív.